Opis stanowiska pracy

Naszym klientem jest firma z branży energetycznej, zajmująca się wytwarzaniem ciepła i energii elektrycznej w kogeneracji. Posiada kilka zakładów produkcyjnych na terenie Warszawy i okolic. Firma zapewnia szkolenia, współpracę z doświadczonymi pracownikami i daje szansę na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

KUPIEC

Miejsce pracy: Warszawa - Żerań
Numer referencyjny: KuOgPT/08/16

Zakres obowiązków:
• Organizowanie i prowadzenie postępowań przetargowych dla wybranej grupy kategorii zakupowych (przygotowanie materiałów przetargowych i umowy z dostawcą);
• Prowadzenie procesu wyboru dostawców zgodnie z obowiązującymi procedurami przetargowymi, w tym prowadzenie przetargów publicznych w oparciu o ustawę Prawo zamówień publicznych,
• Negocjowanie cen i warunków realizacji umów z dostawcami;
• Analizowanie kosztów i optymalizację procesu zakupów w ramach danej grupy kategorii asortymentowych;
• Wspieranie Kupca wiodącego przy wdrażaniu ustalonej strategii zakupowej dla przypisanej grupy kategorii;
• Współpracę z obecnymi i poszukiwanie nowych dostawców dla danej grupy kategorii zakupowej.

Oferujemy:
• Praca w oparciu o umowę o pracę tymczasową- planowany okres zatrudnienia 18 miesięcy;
• Ciekawą pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku;
• Samodzielność w działaniu i możliwość realizacji ciekawych projektów;
• Pakiet świadczeń dodatkowych;
• Miejsce pracy: Warszawa – Żerań.

Wymagania

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne;
• Min. 2 letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku w obszarze zakupów;
• Umiejętności negocjacyjne;
• Mile widziana znajomość rynku dostawców usług w zakresie usług ogólnych i/lub IT i/lub chemikaliów;
• Umiejętność zarządzania relacjami z dostawcami;
• Umiejętności analityczne;
• Umiejętność podejmowania decyzji i odpowiedzialność za realizowane projekty;
• Znajomość zagadnień formalno-prawnych (Ustawa Prawo Zamówień Publicznych; Kodeks Cywilny; Kodeks Spółek Handlowych);
• Biegła znajomość pakietu Microsoft Office;
• Mile widziane doświadczenie w pracy z wykorzystaniem systemów wspomagających proces zakupowy.

Prezentacja firmy

Jesteśmy największą w Polsce firmą HR dostarczającą innowacyjne r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Energetyka