Opis stanowiska pracy

Headhunters Agencja Pracy to polska firma świadcząca usługi w zakresie konsultingu personalnego na rynku krajowym i zagranicznym. Trzon działalności Oddziału w Katowicach to procesy rekrutacyjno – selekcyjne głównie w oparciu o metodę direct oraz executive search na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Headhunters figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 7132.
Dla naszego Klienta, producenta, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
KUPIEC
Miejsce pracy: Racibórz
Opis stanowiska:
• Wdrożenie i nadzorowanie systemu zakupów
• Zapewnienie ciągłości dostaw produkcji
• Ścisła współpraca z dyrektorem produkcji
• Analizowanie potrzeb zakupowych poszczególnych działów firmy
• Generowanie oszczędności i optymalizacja kosztów
• Nadzorowanie realizacji budżetu zakupowego
• Prowadzenie dokumentacji zakupowej

Wymagania

Wymagania:
• Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej najlepiej Automotive
• Wykształcenie wyższe
• Operatywność, inicjatywa oraz skuteczność działania
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Zdolności analityczne
Nasz Klient oferuje:
• atrakcyjne warunki finansowe
• umowę o pracę
• możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
• pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport)

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie aktualnego Cv wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych. Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Headhunters to cztery oddziały zlokalizowane w Szczecinie,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie