Kupiec - meble

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego klienta czołowe polskiej firmy branży fit-out realizującej projekty komercyjne poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kupiec - mebleMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Koordynowanie procesu zakupu mebli,

  • Prowadzenie negocjacji handlowych,

  • Współpraca z dostawcami,

  • Budowa kategorii produktowych,

  • Doradztwo w zakresie najlepszych rozwiązań fit-out,

  • Nadzór nad terminowością zakupów,

Wymagania:

  • Znajomość branży fit-out ,

  • Dobra znajomość rynku powierzchni komercyjnych,

  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • Umiejętność organizacji wielu projektów jednocześnie,

  • Doświadczenie w zakresie aranżacji powierzchni komercyjnych,

  • Mile widziane wcześniejsze doświadczenie przy produkcji mebli.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe ,

  • Premia uzależniona od wykonanych celów,

  • Pozapłacowe elementy wynagrodzenia,

  • Auto służbowe.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.