KULTURA I SZTUKA – tworzenie i redakcja tekstów

HRC Manager Sp. z o.o.

31-261 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób zainteresowanych odbyciem stażu w nowoczesnej i prężnie rozwijającej się redakcji portalu, który zmieni oblicze polskiej kultury w Internecie.
Jeżeli chcesz zdobyć doświadczenie w kontakcie z klientem, jeżeli interesujesz się sztuką i kulturą ten staż jest dla Ciebie!

OFERUJEMY:
• możliwość zdobycia cennego doświadczenia
• możliwość odbycia stażu w ramach praktyk studenckich
• zaświadczenie o odbyciu praktyk wraz z referencjami
• okres trwania stażu od 1 do 3 miesięcy
• elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej
• pracę w miłej atmosferze z młodym zespołem
• możliwość kontynuowania współpracy po stażu z wybranymi osobami
• pyszną kawę i herbatę

Wymagania

• systematyczność
• rzetelność
• łatwość nawiązywania kontaktów

Twoje zadania:

• tworzenie i kontrolowanie baz danych
• wstępne kontakty z klientami
• monitorowanie aktualności

Prezentacja firmy

Numarte to innowacyjny portal poświęcony rynkowi sztuki, skierowa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/05/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo