Opis stanowiska pracy

Kucharze poszukiwani! Wschodnia Norwegia!

Pomożemy Ci wyjechać do Skandynawii!

Dla naszych klientów poszukujemy kucharzy o różnym poziomie doświadczenia, którzy chcieliby rozwijać swoją karierę w Norwegii.

Nasz projekt obejmuje pracę z kilkunastoma hotelami, restauracjami i kantynami we wschodniej Norwegii. Współpracujemy z klientami w całym regionie poszukującymi kucharzy mogących wesprzeć zespół w trakcie pracowitego sezonu.

Obowiązki:

  • Praca na różnych sekcjach kuchni
  • Przygotowanie świeżych składników
  • Kontrolowanie stanu wyposażenia kuchni i ilości dostępnych składników
  • Utrzymywanie kuchni w czystości zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa i higieny pracy

Wymagania:

  • 2 lub więcej lat udokumentowanego doświadczenia
  • Wymagana dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy w restauracjach, hotelach, kantynach, lub jadłodajniach
  • Mile widziane doświadczenie w pracy za granicą

Co oferujemy:

  • Wynagrodzenie od 180 do 240 NOK brutto na godzinę na projekcie w zależności od lat doświadczenia
  • Zapewnione zakwaterowanie
  • Zatrudnienie na cały sezon (Marzec/Kwiecieć - Wrzesień/Paździenik) z możliwością przedłużenia umowy
  • Możliwość pracy na rotacji (nasi klienci oferują przeważnie rotacje w trybie 7-7)

Prezentacja firmy

Adecco Norwegia jest częścią Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Budownictwo / Praca na budowie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy