Opis stanowiska pracy

Pokusa Kebab poszukuje pracowników do nowo otwierającego się lokalu w Wyszkowie na stanowisko Kucharz

Od kandydatów na te stanowisko oczekujemy;

  • doświadczenia na stanowisku kucharza
  • przygotowywania potraw kuchni Arabskiej i Tureckiej według receptur obowiązujących w lokalu, (jesteśmy również otwarci na sugestie)
  • umiejętności planowania i realizacji produkcji w gastronomii
  • dyspozycyjności
  • posiadania aktualnej książeczki zdrowia do celów sanitarno - epidemiologicznych

Obowiązki pracownika na stanowisku Kucharz;

  • dbałość o jak najwyższą jakość produktów i dań oferowanych w menu restauracji
  • współpraca przy zamawianiu oraz kontroli jakości towaru
  • dbałość o czystość na stanowisku pracy

Oferujemy ;

  • stałą i stabilną pracę w miłej atmosferze,
  • umowę o pracę,
  • pewne wynagrodzenie zawsze na czas

Prezentacja firmy

Pokusa Kebab powstał w 2008 r. Od samego początku naszym celem była saty... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Inne