Opis stanowiska pracy

SATORIA Group S.A. to polska grupa kapitałowa działająca na rynku od ponad 40 lat, lider w organizacji i zarządzaniu obiektami hotelarsko–konferencyjnymi oraz wynajmie powierzchni biurowych.

Grupa Kapitałowa SATORIA zarządza 7 własnymi hotelami klasy biznes i klasy turystycznej działającymi pod markami BEST WESTERN, START hotel, RT Hotels w Warszawie i Krakowie. Wkrótce do wachlarza marek dołączy również marka Hampton by Hilton.

Aktualnie do jednej z naszych restauracji hotelowych znajdującej się w warszawskim kompleksie hoteli poszukujemy kandydatów na stanowisko

KUCHARZ

Miejsce pracy: Warszawa/ Mokotów

Obowiązki:

  • przygotowywanie potraw
  • zapewnienie najwyższej jakości produktów w połączeniu z jakością obsługi i estetyką wydawanych potraw
  • dbanie o prawidłowe magazynowanie żywności i sprzętu
  • przestrzeganie zasad postępowania z żywnością
  • dbanie o funkcjonowanie sprzętu i wyposażenia
  • przestrzeganie i właściwe stosowanie obowiązujących zasad /przepisów BHP, Ppoż., Sanepid-u oraz utrzymywanie wysokich standardów sanitarnych w ramach prowadzonej działalności
  • przestrzeganie przepisów i procedur obowiązujących w produkcji gastronomicznej

Wymagania:

  • min. roczne doświadczenie w pracy na stanowisku
  • bardzo dobra znajomość rynku usług gastronomicznych
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • umiejętność pracy w zespole
  • kreatywność, duże zaangażowanie i wysoka kultura osobista
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • wysoka jakość pracy (terminowość, dokładność, staranność)
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • pracę w fajnym zespole i przyjaznej atmosferze
  • umowę o pracę w wiarygodnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • system premiowy
  • szkolenia tematyczne, możliwość rozwoju
  • pakiet prywatnej opieki medycznej

Zainteresowanych kandydatów spełniających powyższe wymagania prosimy o przesłanie aplikacji poprzez przycisk APLIKUJ

Prezentacja firmy

SATORIA Group SA to polska grupa kapitałowa działająca na rynku o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Inne, Praca Praca w hotelu / Turystyka