Opis stanowiska pracy

KIK Fit-Bar ze zdrową żywnością i firma cateringowa KIK Fit-Catering zatrudnią kucharzy, dla których gotowanie to zawód, pasja i nieodłączny element zdrowego stylu życia. W KIK używamy najwyższej jakości składników, a posiłki przygotowujemy sami od podstaw – bez żadnych półproduktów. Naszymi gośćmi są osoby świadome tego, co jedzą, dzieci i dorośli, sportowcy, ludzie aktywni fizycznie i ci, którzy ze względów zdrowotnych muszą przestrzegać restrykcyjnej diety. Wszystkich karmimy tym, co dla nich najlepsze.

Szukamy kucharzy na stanowiska:

-Kucharz Samodzielny

-Pomocnik Kucharza

Miejsce pracy: Warszawa-Wola.

Kogo szukamy:

doświadczenie adekwatne do stanowiska, na które się aplikuje
zaangażowanie, dobra organizacja pracy i dokładność
umiejętność pracy w zespole
znajomość sprzętów kuchennych
dbałość o porządek w miejscu pracy
aktualne badania epidemiologiczne (książeczka sanepidu)
Co proponujemy:

pracę w młodym, zgranym zespole
przyjazne warunki pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie
niezbędne narzędzia pracy
stabilne warunki zatrudnienia.

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV. Dziękujemy!

Prezentacja firmy

KIK Fit Bar to miejsce, w którym codziennie możesz jeść smacznie ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
13PLN - 15PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia