Opis stanowiska pracy

Chief’s Quick Service Restaurant to wyjątkowe i przyjazne miejsce.
Z atmosferą luźnej elegancji. Gdzie łatwo się odprężyć i znaleźć wytchnienie w zapachu świeżych ziół i aromacie naturalnych przypraw.

Poszukujemy energicznych osób do pracy w restauracji Chief’s na stanowisko:

KUCHARZ
(Warszawa – Lotnisko Chopina)

OPIS STANOWISKA:
 Przygotowywanie posiłków zgodnie z obowiązującymi standardami
 Przestrzeganie standardów produkcji gastronomicznej

Oczekujemy:
 Wykształcenie kierunkowe - gastronomiczne
 Wysoka dbałość o higienę osobistą i standardy przygotowywania żywności
 Sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
 Silna motywacja do pracy i umiejętność pracy w zespole
 Dobra organizacja miejsca pracy
 Doświadczenie zawodowe w gastronomii
 Książeczka sanitarno-epidemiologiczna
 Mile widziana znajomość przepisów systemu HACCP
Oferujemy:
 Interesującą pracę
 Możliwość poszerzenia swojej wiedzy, szkolenia
 Pracę w dynamicznym zespole i przyjaznej atmosferze
 Stabilne warunki zatrudnienia w elastycznym wymiarze czasu pracy oraz systemie zmianowym
 Premie motywacyjne

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 z 1997 r., poz.883)”

Prezentacja firmy

Lagardere Travel Retail Spółka z o.o. wchodzi w skład międzynarod... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Kontrola jakości, Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis