Opis stanowiska pracy

Agencja Zatrudnienia PRO-KARIERA (nr rej.8758) dla swojego klienta z Niemiec poszukuje 2 kucharzy.

Oferujemy:

-stawka godzinowa 12 Euro brutto/godz.(w pierwszym m-cu zatrudnienia następnie możliwość podwyżki)
-zakładana liczba godzin: 176 godzin pracy w m-cu
-wynagrodzenie netto około 1450 Euro minus koszty zakwaterowania
-koszt zakwaterowania 200 Euro/m-c-zakwaterowanie w hotelu(kwota odejmowana z wynagrodzenia)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim ze zdjęciem wraz z klauzulą dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Wymagania

Wymagania:
-wykształcenie kierunkowe
-udokumentowane doświadczenie zawodowe, mile widziane za granicą
-znajomość języka niemieckiego pozwalająca na komunikację w miejscu pracy
-preferowani kandydaci zainteresowani pracą na dłuższy okres czasu

Prezentacja firmy

Agencja Pracy-oferty pracy za granicą-zatrudnienie bezpośrednio przez za... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Czas trwania umowy
na stałe
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
5 500PLN - 6 400PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia