Opis stanowiska pracy

Całoroczny obiekt hotelowy nad morzem w woj.zachodniopomorskim zatrudni samodzielnego kucharza (przygotowywanie dań a'la carte, przygotowywanie bufetów śniadaniowych i obiadokolacyjnych) . Praca w systemie zmianowym.

Mile widziane:
- doświadczenie zawodowe na samodzielnym stanowisku w restauracji hotelowej
- umiejętność pracy w zespole
- znajomość zasad gospodarowania produktami
- komunikatywność
- wykształcenie kierunkowe

Wymagania

- aktualna książeczka zdrowia

Prezentacja firmy

Villa Hoff Wellness&SPA to całoroczny obiekt Hotelowy o standardzie ****... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Inne