Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy kucharza do pracy w Nowej Baśni w Nysie

Zakres obowiązków:
- przygotowywanie posiłków i ich wydawanie
- dbałość o estetykę dań
- dbanie o czystość miejsca pracy

Wymagania:
-mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- znajomość kuchni polskiej i międzynarodowej
- umiejętność pracy w zespole
- dobra organizacja pracy
- odpowiedzialność, pracowitość i punktualność
Preferowane wykształcenie gastronomiczne
Dla osób spoza Nysy zapewniamy zakwaterowanie na miejscu!!!!

Prosimy o nadsyłanie aplikacji ze zdjęciem drogą mailową. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

J&A Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia