Opis stanowiska pracy

Hotel Piaskowy *** Restauracja Kameralna zatrudni

Kucharza

Kandydatom oferujemy

  • możliwość budowania ścieżki rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie

Hotel Piaskowy zdobył  nagrodę Traveller's Choice 2015 z  serwisu TripAdvisor, otrzymał certyfikaty: Złoty Standard w Obsłudze Klienta, Polish Product w kategorii Hotel Roku oraz Firma Roku

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w miłej atmosferze

Obowiązki:

  • przygotowywanie i wydawanie posiłków dla gości restauracji
  • obsługa śniadań
  • obsługa grup zorganizowanych, przyjęć okolicznościowych
  • utrzymanie standardów kuchni, dbałość o wysoką jakość przyrządzanych potraw

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania CV oraz listu motywacyjnego na adres mailowy

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy do dołączenie poniższej klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych”

Wymagania

Wymagamy:

doświadczenia na stanowisku kucharza - mile widziane w restauracji hotelowej
wysokiej kultury osobistej
dobrej organizacji czasu pracy
kreatywności i otwartości na zmiany
dyspozycyjności
sumienności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych obowiązków
braku nałogów

Prezentacja firmy

Kiedy w pracę wkłada się serce, każda najdrobniejsza rzecz zostaj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia