Kucharz UK (praca+mieszkanie)

HM Serwis Group Sp. z o.o.

Anglia południowa, zagranica

Opis stanowiska pracy

Kucharz w UK (Praca+Mieszkanie)

Rekrutacja dla grupy restauracyjnej Hall&Woodhouse, posiadającej ponad 70 restauracji, pubów i zajazdów na terenie Anglii Południowej.
Restauracje zlokalizowane są w niewielkich miejscowościach. Pracodawca oferuje tanie zakwaterowanie w mieszkaniach i domach służbowych (pokoje jedno-osobowe) blisko restauracji.

STANOWISKA w różnych lokalizacjach, w kilku rangach:

Commis Chef £8.21 GBP/godz.
Chef de Partie £8.71GBP/godz.
Sous Chef £9.61GBP/godz.
Head Chef - stawka do negocjacji

MIEJSCE PRACY (hrabstwa):
​Berkshire, Buckinghamshire, Devon, Dorset, East Sussex, Hampshire, Hertfordshire, Kent, Somerset, Surrey, West Sussex, Wiltshire.

Możliwość rekrutacji zdalnej (poprzez rozmowy telefoniczne, wymiana e-maili)
lub w trakcie spotkań bezpośredniego w Krakowie

Oferujemy:
-stały kontrakt brytyjski (umowa o pracę) w stabilnej i znanej marce gastronomicznej w UK,
- atrakcyjne wynagrodzenia,
- pełny etat, 40-50 godz. pracy tyg.,
- 28 dni płatnego urlopu,
- zakwaterowanie w kwocie 52,85 GBP/tyg. (wszystkie media wliczone),
- zniżka na wyżywienie 50%,
- pełne szkolenie i pomoc w adaptacji w nowym miejscu pracy i życia,
- pomoc w zorganizowaniu National Insurance Number i konta bankowego,
- pomoc w uzyskaniu statusu osoby osiedlonej lub wstępnie osiedlonej,
- otwarta droga awansu na stanowiska 2-nd Chef, Head Chef, General Manager i wyższe.

Osoby zgłaszające się prosimy również o zamieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez HM Serwis Group Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pod numerem 15326 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców.
Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych – w powyższych celach – innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z HM Serwis Group Sp. z o.o z siedzibą w Szczecinie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne."

Wymagania

- min. 1 ostatni rok doświadczenia w zawodzie samodzielnego kucharza (Junior Chef de Partie, Chef de Partie, Sous Chef lub Head Chef),
- konieczna znajomość języka angielskiego przynajmniej w mowie,
- mile widziane doświadczenie w kuchni brytyjskiej,
- możliwość uzyskania 2 niezależnych referencji,
- wysyłając CV, proszę pamiętać, by było ono napisane w języku angielskim.

Prezentacja firmy

HM Serwis Group Sp. z o.o., <br/>Agencja Zatrudnienia, nr Licencji 1532... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/04/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
12
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
41,79PLN - 49,1PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
Zakwaterowanie, wyżywienie
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Praca w hotelu / Turystyka