Kucharz/Szef zmiany

JKK

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Bardzo popularna wśród młodzieży i prężnie się rozwijająca spaghetteria Pasta GO! z Łodzi poszukuje Kucharza z doświadczeniem do swojego zespołu.

Wymagania:

1. Mężczyzna w wieku 25-34 lat

2. Doświadczenie w pracy na kuchni min 2 lata

3. Podstawowa znajomość kuchni włoskiej, w szczególności past i makaronów

4. Pełna dyspozycyjność, praca około 200-220 godz w miesiącu (wolne wszystkie niedziele+możliwy jeden dzień wolny w tygodniu)

5. Pełne zaangażowanie w pracę, uczciwość, lojalność oraz odpowiedzialność

6. Wysoka kultura osobista, nienaganny wygląd (praca w otwartej kuchni)

7. Chęć rozwoju zawodowego oraz pasja do gotowania

Oferujemy:

1. Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz opłacane składki ZUS

2. Terminowo wypłacane solidne wynagrodzenie za pracę (podstawa godzinowa+bonusy)

3. Praca w młodym, energicznym i zgranym zespole

4. Fajną atmosferę w pracy, bez spiny, krzyków, wrzasków, agresji itp

5. Możliwość rozwoju zawodowego i awansów w dynamicznie rozwijającej się młodej firmie

Odpowiadamy tylko na wybrane oferty. CV tylko ze zdjęciem.

Good Luck! :-D

Prezentacja firmy

Pasta GO! is modern and busy spaghetti & salads lunch bars in the... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia