Kucharz , Pomoc Kuchenna - GOSPODYNI DOMOWA

Spectrum

40-026, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy Gospodyń domowych - Pań z doświadczeniem z kuchnią polską - domową.

Nie Szukamy Profesjonalnych Kucharzy.

Szukamy osób pracowitych, ambitnych - chcących swoją pracą współtworzyć nasz sukces!

Szukamy osób chcących podjąć długofalową pracę.

Wymagania

Co oferujemy?
Naszą domeną jest serwowanie kuchni tradycyjnej, polskiej, domowej! Dlatego też na stanowiska kuchenne poszukujemy osób z doświadczeniem kulinarnym głównie w domu.

W naszej kuchni ważnym jest:
- umiejętność gotowania potraw tradycyjnych, nie smacznych lecz wyśmienitych!!!
- umiejętność klejenia pierogów - rozchodzą się w dużych ilościach
- szybkość wydawania potraw
- spryt, szybkość, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
- aktualna książeczka sanepidowska

Wymagania
• doświadczenie w kuchni ! ! ! (OCZYWIŚCIE W DOMU RÓWNIEŻ!!!!)
• finezja kulinarna, smak to podstawa! !!!!!
• umiejętność ugotowania potraw przez nas narzuconych!
• operatywność i chęć do pracy;
• dyspozycyjność

Prezentacja firmy

Przyjemne miejsce pracy z dużym potencjałem rozwoju.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia