Opis stanowiska pracy

KUCHARZ / BARMAN w Chono Lulu Bistro & Bar
18 - 20 zł/godz.
Pełny etat
Typ umowy: Umowa zlecenie
Chono Lulu Bistro & Bar (ul. Mińska 25, teren SOHO w Warszawie) poszukuje osób na stanowisko:
KUCHARZ / BARMAN

Lokal oferuje drinki, piwa kraftowe oraz dania kuchni pacyficznej. Chono Lulu to również miejsce wydarzeń kulturalnych i społecznych otwarte na działania lokalne.

Oferujemy:
- pracę w przyjemnej atmosferze
- możliwość współtworzenia nowego miejsca na kulturalnej i gastronomicznej mapie Warszawy

Opis obowiązków:
- obsługa baru
- przygotowywanie drinków
- prosta obsługa kuchni

Prosimy o wysyłanie aplikacji do 7 lipca 2020 r.

Wymagania

- znajomość języka polskiego
- komunikatywność
- język angielski na poziomie co najmniej komunikatywnym
- książeczka sanepidu / aktualne badania
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie atutem

Wymiar godzin:
Pełny wymiar godzin, praca od zaraz

Jeżeli czytając powyższe widziałeś/widziałaś swoje najlepsze cechy, chętnie zaprosimy Cię na spotkanie, na którym opowiemy o naszej działalności.

Prezentacja firmy

Fundacja Rozwoju Kinematografii skupia się na: <br/>-organizowaniu pokaz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
18PLN - 20PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia za wynik
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Praca dla studenta