KUCHARZ a'la carte - Komunikatywna znajomość j. niemieckiego

JOB NSI

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma NSI jest bezpośrednim działem rekrutacyjnym niemieckiej firmy.

Firma Niemiecka ,pilnie zatrudni następujących pracowników

KUCHARZ a'la carte

Komunikatywna znajomość j. niemieckiego

MIEJSCE PRACY : MONACHIUM

UMOWA O PRACĘ

  • Praca całoroczna.
  • Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z właścicielem niemieckiej restauracji
  • Umowa na czas nieokreślony,MINIMUM 1 ROK

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Przyrządzanie zarówno ciepłych jak i zimnych posiłków
  • Przygotowywanie sałat, przekąsek oraz deserów
  • Przestrzeganie wymogów sanitarnych
  • Dbanie o czystość na stanowisku pracy

WYMAGANIA

  • min. 6 letnie doświadczenie w zawodzie
  • znajomość kuchni niemieckiej i europejskiej
  • wysoka kultura osobista
  • dokładność w wykonywaniu zadań
  • pasja do gotowania

Mile widziane

  • zdjęcia talerzy
  • referencje ,certyfikaty ukońzenia kursów
  • kreatywność
  • dobra organizacja pracy
  • zaangażowanie i chęć współpracy długookresowej

Oferta wynagrodzenia/warunki pracy

  • wynagrodzenie : od 2100 € Netto ( na rękę ) - po odliczeniu podatków i skł ubezp.
  • stawka podstawowa : od 12 € netto /godzinę
  • pełne wyżywienie na koszt pracodawcy
  • czas pracy : 176 miesięcznie + nadgodziny
  • premia za jakość + napiwki
  • dodatki za nadgodziny,prace w niedzielę i święta

WYŻYWIENIE

  • Na koszt pracodawcy niemieckiego

ZAKWATEROWANIE

  • Zapewnione i opłacone przez pracodawcę /właściciela restauracji

Zaliczki na poczet wynagrodzenia:

  • Zaliczki wypłacane wedle życzeń na koniec każdego tygodnia

Pakiet socjalny /emerytalny:

  • Składki emerytalne odprowadzane w Niemczech
  • Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne
  • Dodatek urlopowy i premie świąteczne

Dodatkowe informacje:

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
  • możliwość regularnych zjazdów do Polski co 4-6 tygodni

TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY : sierpień 2018

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Prezentacja firmy

Misja firmy NSI <br/><br/>Głównym przedmiotem działalności spółki... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
12 000PLN - 15 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Inne