Opis stanowiska pracy

Do ośrodka wypoczynkowego "Cyranka" w Łańsku (20km od Olsztyna), poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Kucharka

Zakres obowiązków:
- Samodzielne przygotowywanie i wydawanie posiłków (dla grupy 4-12 osób),
- Komponowanie menu,
- Planowanie i zakup produktów.

Oferujemy:
- Pracę na stałe w oparciu o umowę o pracę,
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Możliwość zamieszkania w ośrodku.

Wymagania

Minimum kilkuletnie doświadczenie w samodzielnym przygotowywaniu posiłków,
Kreatywność w kuchni,
Mobilność (dojazd do Łańska, jeśli Kandydat nie decyduje się na zamieszkanie w ośrodku),
Prawo jazdy kat. B (niezbędne do zaopatrzenia kuchni).

Prezentacja firmy

Euro Holding www.euroholding.pl powstał blisko 10 lat temu jako g... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
3 000PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia