Opis stanowiska pracy

Księgowy
Miejsce pracy: Warszawa - Ursynów

Zakres obowiązków :
• Obsługa klientów biura rachunkowego – pełna księgowość oraz podatkowe księgi przychodów i rozchodów
Oferujemy:
• Prace w stabilnej firmie,
• Możliwość rozwoju zawodowego w tym szkolenia pozwalające doskonalić umiejętności zawodowe,
• Miłą atmosferę pracy,
Forma zatrudnienia
• Współpraca w ramach własnej działalności gospodarczej
• Umowa Zlecenie
Czas pracy
• Możliwy zadaniowy wymiar pracy
Pozostałe uwagi
• PROSIMY O PODANIE SWOICH OCZEKIWAŃ FINANSOWYCH
• Jeśli interesuje Państwa zadaniowy wymiar pracy prosimy to wyraźnie zaznaczyć

Wymagania

Wymagania:
• Wykształcenie kierunkowe (finanse, rachunkowość) lub ukończone kursy kierunkowe,
• Znajomość ustawy o rachunkowości, ustaw o podatku dochodowym oraz ustawy VAT
• Umiejętność czytania i interpretacji przepisów prawa,
• Łatwość obsługi programów komputerowych, w tym znajomość MS Office
• Rzetelność i odpowiedzialności za powierzone zadania,
• Minimum roczne doświadczenie zawodowe,
Mile widziane:
• Znajomość programu RAKS DOS, SYMFONIA, BUCHALTER
• Znajomość programu Płatnik,
• Znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,

Prezentacja firmy

milepodatki.pl - przyjazne biuro racunkowe

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/05/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 800PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
uznaniowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa