P.U.T. Wagner-Service Sp. j.
WAGNER-SERVICE będący partnerem międzynarodowego koncernu J.WAGNER GmbH – wiodącego
dostawcy wysokorozwiniętych technologicznie urządzeń lakierniczych,
poszukuje pracownika na stanowisko:

KSIĘGOWY

Miejsce pracy: Świetochlowice

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • wstępna weryfikacja dokumentów finansowo-księgowych pod względem formalnym i rachunkowym,
  • kompletowanie, dekretowanie i wstępne księgowanie dowodów księgowych:

- raporty kasowe,

- wyciągi bankowe,

- faktury zakupu oraz inne dokumenty kosztowe,

- dokumenty magazynowe PZ, WZ, WR, inne dowody magazynowe,

- inne dokumenty księgowe

  • archiwizowanie dowodów księgowych,
  • prowadzenie rejestru zakupu oraz uzgodnienie wartości do deklaracji podatkowej,
  • przygotowywanie przelewów bankowych i ewidencja paczek płatności w systemie bankowych firmy,
  • księgowanie rozliczeń zaliczek pracowniczych, delegacji oraz wydatków z kart płatniczych,
  • sporządzanie raportów o stanie należności i zobowiązań firmy, udział w pracach bilansowych związanych z zamknięciem okresów obrachunkowych,
  • wykonywanie innych niż wymienione czynności z zakresu księgowości zleconych przez Zarząd firmy jak również przez głównego księgowego.

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU WAGNER-SERVICE:

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie studiów (Finanse/Rachunkowość/Ekonomia)
  • Doświadczenie na stanowisku księgowej mile widziane – nie jest warunkiem koniecznym
  • Umiejętności analityczne
  • Odpowiedzialność, rzetelność

Oferujemy:

  • Umowę na zastępstwo (min. 1 rok)
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Doskonałą atmosferę pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.