Opis stanowiska pracy

Sanpro Consulting to zespół ludzi z pasją, którzy na co dzień zajmują się organizacją zatrudnienia oraz rekrutacją, proponując najlepszym kandydatom pracę a klientom kompleksową obsługę w obszarze obejmującym HR Management.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko KSIĘGOWY

(nr ref.  S/P/19)

Miejsce pracy Krzeszowice woj. małopolskie

Dla naszego Klienta firmy z branży produkcyjno budowlanej poszukujemy kandydatów na stanowisko Księgowa/ wy, który będzie odpowiedzialny za księgowanie dokumentów, rozliczanie kosztów, obsługę rozrachunków i podatków, obsługę płac, obsługę środków trwałych oraz sporządzanie sprawozdań księgowych.

Wymagania

Zachęcamy do aplikowania osoby, które:

• Posiadają doświadczenie na stanowisku Księgowego

• Znają przepisy z obszaru księgowości, podatków i płac

• Potrafią rozliczać koszty związane z produkcją

• Posiadają doświadczenie w rozliczaniu środków trwałych i podatków

• Obsługują programy oparte o system ERP

• Posiadają doświadczenie o kierunku ekonomicznym lub księgowym

• Potrafią pracować samodzielnie

• Szybko przyswajają nowe informacje

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca BPO / outsourcing, Praca Finanse