Opis stanowiska pracy

BULTEN POLSKA SA należy do międzynarodowego koncernu inżynieryjnego. Nasze główne obszary działania to produkcja, sprzedaż oraz dystrybucja elementów złącznych dla przemysłu samochodowego w Europie. Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko :

KSIĘGOWY

OPIS STANOWISKA:

  • księgowanie dokumentów,
  • kontrola prawidłowości naliczania i odliczania podatku VAT,
  • współpraca z audytorami
  • kontakt z klientami i dostawcami

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe, kierunki preferowane : finanse, rachunkowość, zarządzanie
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • podstawowa znajomość przepisów z zakresu rachunkowości oraz podatków (VAT i PDOP)
  • zdolność analitycznego myślenia

FIRMA OFERUJE:

  • stałą pracę w stabilnej firmie międzynarodowej
  • dobre wynagrodzenie, pakiet socjalny
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania wiedzy w wyspecjalizowanym dziale finansów

Prosimy o dołączenie klauzuli o ochronie danych osobowych: wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )

Prezentacja firmy

Bulten is one of the largest suppliers of fasteners to the European auto... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Bankowość