Księgowy ze znajomością języka angielskiego

HRK S.A.

Wroclaw, dolnośląskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy posiadającej niewielkie Centrum Usług we Wrocławiu, poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko:

Księgowy ze znajomością języka angielskiegoMiejsce pracy: Wroclaw

Zadania:

  • Księgowanie faktur oraz współpraca z różnymi działami i międzynarodowymi klientami w celu uzyskania wymaganej dokumentacji do obsługi transakcji księgowych;
  • Przygotowywanie oraz analiza dokumentów księgowych i raportów finansowych pod kątem kompletności, dokładności i zgodności z procedurami;
  • Udział w zamykaniu okresów księgowych oraz uzgadnianie kont;
  • Udział w budowaniu centralnego zespołu księgowego;
  • Identyfikowanie możliwych usprawnień procesowych;
  • Udział we wdrażaniu nowego systemu księgowego oraz uzgadnianie danych między systemami.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze finansowo-księgowym;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Dobra znajomość programu Excel;
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Dobra organizacja pracy, umiejętność wyznaczania priorytetów.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie oferującej możliwości rozwoju w obszarze księgowo-finansowym;
  • Przyjazną, otwartą kulturę organizacyjną;
  • Udział w projektach usprawniających;
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. rozszerzony pakiet opieki medycznej, grupowe ubezpieczenie, karta multisport, kursy językowe).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.