Księgowy z j. niemieckim (AR/AP)

Hays Poland

Łódź, łódzkie

Hays Poland

Łódź
Łódź
NR REF.: 1057129

Hays Poland jest firmą doradztwa personalnego należącą do grupy Hays plc. Grupa Hays posiada 237 biur w 32 krajach, w których łącznie pracuje ponad 7800 specjalistów. Naszą misję: „POWERING THE WORLD OF WORK”, realizujemy świadcząc profesjonalne usługi dopasowane do wymagań Klientów, znajdując najlepszych wykwalifikowanych ekspertów w danych branżach.

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, posiadająca swoje oddziały w całej Europie. Ze względu na rozwój Centrum Usług Wspólnych, zlokalizowanego w Łodzi, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Księgowego z językiem niemieckim w dziale AR-AP

Zakres obowiązków na stanowisku obejmuje:
• Pracę w dziale AR-AP
• Księgowanie faktur
• Przetwarzanie i księgowanie płatności
• Rozliczanie płatności przychodzących
• Księgowanie rozliczeń delegacji
• Zarządzanie kredytami i kontrola kredytów
• Rozliczenia kont
• Udział w procesie zamknięcia miesiąca

Wymagane umiejętności i doświadczenie:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku – 1-2 lata w środowisku SSC/BPO
• Biegła znajomość angielskiego i dobra znajomość języka niemieckiego (min. B1/B2)
• Wykształcenie kierunkowe (księgowość lub pokrewne)
• Dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w grupie
• Gotowość do podjęcia pracy od zaraz będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
• Stabilną pracę w międzynarodowym środowisku
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pakiet benefitów
• Możliwość pracy w ramach interesujących projektów

Zainteresowane osoby proszę o przesyłanie CV w języku angielskim.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland