Opis stanowiska pracy

Impel Business Solutions stanowi grupa wyspecjalizowanych spółek dziedzinowych. Doświadczenie, potencjał osobowy i sprawdzone rozwiązania organizacyjne są gwarantem odpowiedniego wykonania zadań związanych z obszarem BPO.

W ramach Business Solutions świadczymy szereg usług wspierających działalność biznesową i umożliwiających koncentrację na kluczowych procesach w organizacjach.

Obecnie dla sektora usług księgowych poszukujemy kandydata/-tki na stanowisko:

Specjalista/księgowy w sekcji zobowiązań

Miejsce pracy: Wrocław

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało m.in.:

• wstępne wprowadzanie faktur oraz księgowanie faktur,

• weryfikacja dokumentów i zdarzeń gospodarczych pod kątem obowiązujących przepisów,

• analiza rozrachunków i kont księgowych,

• przygotowywanie dokumentów oraz kontakt z audytorem,

• udział w przygotowywaniu okresowych raportów finansowych oraz sprawozdań finansowych,

• kontakty z klientem wewnętrznym i zewnętrznym.

Od kandydatów oczekujemy:

• wykształcenia min. średniego,

• min. 2 – letniego doświadczenia w obszarze pełnej księgowości,

• znajomości ustawy o rachunkowości i ustaw podatkowych,

• dobrej organizacji pracy i współpracy w zespole,

• rzetelności i samodzielności w działaniu,

• terminowości w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

• praktycznej umiejętności obsługi pakietu MS Office,

• inicjatywy w działaniu w celu usprawnienia procesów księgowych,

• dodatkowym atutem będzie zdobyte doświadczenie w sektorze BPO/SSC oraz znajomość systemów księgowych.

Zainteresowanym kandydatom oferujemy:

• możliwość rozwoju zawodowego w dużej organizacji,

• szkolenia specjalistyczne,

• udział w projektach związanych w funkcjonowaniem spółki,

• miłą atmosferę pracy.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczanie klauzuli : „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, t .j. Dz. U. 2014r. nr 1182 z późn. zm.).”

Prezentacja firmy

Impel HR Service Sp. z o.o. działa na rynku polskim w ramach Grup... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa