Księgowy w Dziale Zobowiązań

RUCH S.A. (Specjalista)

Katowice, śląskie

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

  • Księgowanie operacji gospodarczych
  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald kontrahentów
  • Przeprowadzanie kompensat
  • Przygotowywanie analiz na potrzeby działu

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • Znajomość przepisów Ustawy o Rachunkowości i VAT
  • Doświadczenie w Dziale Księgowym min. 2 lata
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość programu SAP ( moduł księgowy)
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz organizacji
  • Pracę w stałych godzinach 8 – 16 od poniedziałku do piątku
  • Realny wpływ na rozwój firmy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Przyjazną atmosferę w miejscu pracu
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.