Księgowy w Dziale Księgi Głównej

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy logistycznej, która posiada Centrum Finansowo-Księgowe we Wrocławiu, poszukujemy osoby na stanowisko:

Księgowy w Dziale Księgi GłównejMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Księgowanie wyciągów bankowych;
  • Utrzymywanie kontaktu z klientem wewnętrznym, odpowiadanie za zapytania i rozwiązywanie zgłoszonych problemów;
  • Dokonywanie księgowań na kontach Księgi Głównej;
  • Przygotowywanie płatności;
  • Weryfikacja i wprowadzanie dokumentów księgowych w obszarze Księgi Głównej;
  • Wykonywanie czynności zamknięć okresów księgowych;
  • Potwierdzanie sald;
  • Księgowanie kart kredytowych i rozliczeń gotówkowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (mile widziana rachunkowość lub finanse);
  • Doświadczenie na stanowisku księgowym (min. 2 lata);
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Znajomość MS Excela;
  • Umiejętność efektywnej współpracy z klientem oraz pracy w zespole;
  • Dobra znajomość przepisów podatkowych (polskich) i ustawy o rachunkowości.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym, stale rozwijającym się środowisku;
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz roczną premię;
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta multisport, bony, imprezy integracyjne).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.