Księgowy/Księgowa

Medi-Sept Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Medisept to polski producent kompleksowych rozwiązań w zakresie utrzymania higieny i dezynfekcji.
Od blisko 25 lat działa na rynkach europejskich, dostarczając rozwiązania dla sektora profesjonalnego, między innymi dla szpitalnictwa i usług medycznych. Obecnie rozszerzył swoją działalność także na rynek detaliczny.

Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osób na stanowisko:

Zadania:

  • Bieżąca weryfikacja, dekretacja i księgowanie dokumentów w systemie finansowo-księgowym
  • Analiza oraz uzgadnianie kont księgowych
  • Przygotowywanie danych księgowych do sporządzenia deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych
  • Sporządzanie sprawozdań GUS
  • Pomoc w przygotowywaniu analiz finansowych
  • Monitorowanie należności
  • Realizacja i rozliczanie projektów unijnych
  • Kontrola i rozliczanie kont rachunkowych
  • Rozliczanie podatku VAT
  • Obsługa systemów bankowych oraz wprowadzanie i rozliczanie wyciągów bankowych do systemu
  • Inne prace księgowe, zlecone przez bezpośredniego przełożonego

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane finanse, ekonomia, rachunkowość
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Mile widziane doświadczenie przy realizacji i rozliczaniu projektów unijnych
  • Mile widziane doświadczenie w rozliczaniu produkcji
  • Znajomość zagadnień dotyczących importu, eksportu, WNT, WDT
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office – Word i Excel
  • Sumienność i dokładność
  • Znajomość programu księgowego CDN XL będzie dodatkowym atutem
  • Praktyczna znajomość ustaw o podatku dochodowym od osób prawnych, podatku VAT oraz ustawy o rachunkowości
  • Umiejętność sporządzania deklaracji podatkowych
  • Wysoki poziom samodzielności i umiejętności organizacji pracy własnej

Oferujemy:

  • Program wdrożeniowy
  • Bardzo szeroki pakiet szkoleń oraz koncentrację na rozwoju pracownika
  • Pracę w świetnym zespole, w perspektywicznej gałęzi rynku
  • Niezbędne narzędzia pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w j. polskim wraz z listem motywacyjnym klikając w przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.