Księgowy/Księgowa

Trenkwalder

Kłodzko, dolnośląskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kłodzko
Obowiązki:
  • sporządzanie sprawozdań finansowych oraz innych sprawozdań na potrzeby instytucji zewnętrznych,
  • przygotowywanie raportów, analiz i zestawień na potrzeby wewnętrzne,
  • nadzór nad obszarem podatkowym w tym sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT, PIT) oraz sprawozdań GUS, NBP,
  • ewidencja i amortyzacja środków trwałych,
  • współpraca z innymi działami w celu zapewnienia prawidłowo obiegu informacji, kalkulacji kosztów czy zapewniania prawidłowej gospodarki finansowej,
  • współpraca z audytorem podczas badania sprawozdania finansowego, współpraca z urzędami, bankami praz organami podatkowymi,
  • bieżąca analiza kont księgowych,
  • monitorowanie procesów płatniczych.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (finanse, rachunkowość),
  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • znajomość prawa bilansowego oraz podatkowego,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • dobra znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dofinansowanie dojazdów do pracy,
  • miejsce pracy: Kudowa-Zdrój,
  • szeroki pakiet świadczeń socjalnych,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez finansowanie szkoleń,
  • ubezpieczenie na życie,
  • podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy