Księgowy/Księgowa (z j. angielskim)

HRO Personnel

Warszawa, mazowieckie

Interesujesz się księgowością i finansami?

Komunikacja w języku angielskim nie jest dla Ciebie przeszkodą?

Jeśli szukasz nowych możliwości zawodowych, sprawdź się w międzynarodowej firmie inwestycyjnej w sektorze nieruchomości!

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa

Obowiązki:

  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych,
  • Miesięczny przegląd zysków i strat,
  • Analiza przychodów i kosztów komponentów,
  • Ścisła współpraca z Client Finance Lead,
  • Udział i wsparcie w tworzeniu prognoz,
  • Przestrzeganie wszystkich prawnych i korporacyjnych terminów sprawozdawczych,
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi interesariuszami,
  • Gromadzenie i dokumentowanie wiedzy o kliencie, przygotowanie wewnętrznej księgowości,
  • Doskonalenie procesów korporacyjno-księgowych, sugerowanie nowych rozwiązań i ulepszeń w dziedzinie rachunkowości i sprawozdawczości,
  • Wspieranie zespołu w zakresie innych działań.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie finansów, księgowości lub pokrewnej,
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • Biegła znajomość języka angielskiego,
  • Bardzo dobra znajomość programu Microsoft Excel,
  • Doświadczenie w pracy z systemem People Soft lub innym systemem ERP (SAP, Oracle, Exact),
  • Zdolności analityczne,
  • Bardzo dobre zdolności interpersonalne,
  • Przywiązywanie uwagi do szczegółów,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Zaangażowanie.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku,
  • Możliwość rozwoju osobistego,
  • Uczestnictwo w projektach o zasięgu globalnym,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Atrakcyjne bonusy (częściowo płatne lekcje językowe, pakiety sportowe i rekreacyjne).

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę HRO Personnel Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 182, danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.