Księgowy - Katowice

Work-Point

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta z branży energetycznej poszukujemy pracowników na stanowisko:

Księgowy

rodzaj pracy: praca tymczasowa od zaraz do grudnia 2014r., praca w pełnym wymiarze czasu pracy, umowa o pracę tymczasową

miejsce pracy: Katowice - nr ref. KCE-IŁT-0814

liczba etatów: 2

z możliwością przejęcia przez Pracodawcę.

Zakres obowiązków:

- kontrola formalno-rachunkowa dokumentów księgowych,
- księgowanie dokumentów zakupowych,
- analiza i rozliczanie RMC i RMB,
- uzgadnianie sald z kontrahentami,
- analiza i rozliczanie rozrachunków z dostawcami,
- monitoring obiegu dokumentów finansowo-księgowych,
- księgowanie i rozliczanie dokumentów dotyczących rozrachunków i kosztów,
- przygotowywanie raportów z zakresu powierzonego obszaru,
- kontakt z klientami w zakresie obsługiwanego obszaru,
- pozostałe czynności księgowe.

Wymagania

- wykształcenie wyższe ekonomiczne, mile widziane z zakresu finansów , bankowości , ekonomii
- biegła znajomość MS Office,
- mile widziana znajomość systemów SAP i/lub IFS i/lub Impuls,
- doświadczenie w obszarze księgowości - warunek niezbędny i/lub sprawozdawczości,
- znajomość Ustawy o rachunkowości, przepisów o VAT i PDOP,
- wiedza z zakresu księgowości oraz wysokie zdolności analityczne,
- umiejętność myślenia analitycznego i koncepcyjnego
- umiejętność pracy w zespole,
- zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy,
- wysoka kultura osobista i komunikatywność,
- zorientowanie na klienta,

Oferujemy:

- pracę w dużej, korporacyjnej firmie,
- szkolenie przygotowujące do obowiązków,
- ciekawą, pełną nowych wyzwań pracę,
- pewne wynagrodzenie.

Zapewniamy wszystkim kandydatom pełną dyskrecję. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV oraz listu motywacyjnego) z zaznaczeniem numeru referencyjnego KCE-IŁT-0814.

Certyfikat Agencja Zatrudnienia nr 5365

Prosimy w wysłanym CV o dołączenie następującej formuły:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji, w tym na ich przekazywanie do potencjalnych pracodawców zgodnie z Ustawą z dn.29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami). Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-ana o przysługującym mi prawie do wglądu w swoje dane gromadzone przez Agencję oraz prawie do ich poprawiania."

Prezentacja firmy

Naszą ofertę kierujemy do osób poszukujących pracy, doświadczenia zawodo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
31.12.2014
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa