Księgowy AP/AR/GL (j.niemiecki)

G-force

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, międzynarodowego lidera outsourcingu procesów biznesowych z siedzibą w Łodzi, poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko

Księgowego AP/AR/GL z j. niemieckim

Nasz klient oferuje:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku dla lidera rynku,
  • Możliwości rozwoju zawodowego w jednej z najszybciej rozwijających się firm w Polsce,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta multisport)
  • Bezpłatne kursy językowe
  • Liczne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Pracę w kilkuosobowych zespołach
  • Wyjazdy na transition

Zadania:

  • Sprawdzanie poprawności i kompletności informacji księgowych w systemie kontroli faktur,
  • Sprawdzanie niepoprawnych i niekompletnych danych oraz działania mające na celu ich uzupełnienie
  • Transfer faktur z systemu kontorli faktur do systemu księgowego
  • Zgłaszanie błędów w fakturach zgodnie z ustaloną procedurą
  • Wsparcie ciągłego dążenia do udoskonalenia procesów i procedur
  • Praca w systemie SAP
  • Bieżące rozwiązywanie problemów i kontakt z klientem
  • Sporządzanie analiz i raportowanie

Twój profil:

  • Zaawansowana znajomość języka niemieckiego (B2, C1,C2 w mowie i piśmie)
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (B2, C1, C2)
  • Doskonałe zdolności interpersonalne i umiejętności komunikacyjne
  • Doświadczenie w Dziale AP/AR/GL lub kurs księgowości
  • Wykształcenie kierunkowe (finance, księgowość, rachunkowość, ekonomia)

Prezentacja firmy

Specjalizujemy się w rekrutacji profesjonalistów z dwóch głównych obszar... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa