HRK S.A.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej instytucji finansowej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Księgowy/aMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Prawidłowe i zgodne z obowiązującym prawodawstwem prowadzenie ksiąg rachunkowych;
  • Księgowanie faktur kosztowych, sprzedażowych, dokumentów księgowych;
  • Wsparcie w rozliczeniach podatkowych, sporządzaniu deklaracji i prowadzeniu dokumentacji podatkowej (CIT, VAT, VAT7, VAT-UE);
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych i raportów spółek;
  • Cykliczne zamykanie okresów finansowych;
  • Uzgadnianie poprawności sald syntetycznych i analitycznych w księgach rachunkowych;
  • Współpraca z audytorami i z IT;
  • Bieżąca analiza kont księgowych oraz kontrola rozliczeń.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w zakresie rachunkowości, finansów lub ekonomii;
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy w dziale księgowości w międzynarodowej instytucji finansowej lub pokrewnej;
  • Wiedza z zakresu VAT, CIT, rozliczeń delegacji, ustawy o rachunkowości;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Znajomość SAP i Excela;
  • Dokładność, skrupulatność i proaktywność w działaniu.

Oferujemy:

  • Praca w stabilnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Szkolenia zawodowe;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych;
  • Pracę w dynamicznym i międzynarodowym środowisku;
  • Miłą atmosferę pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.