Księgowy/a z j. niemieckim

HRO Recruitment

Kraków, małopolskie

HRO Recruitment to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko:

Lokalizacja: Kraków

Obowiązki:

• Przegląd Funduszy i uzupełnianie listy recenzentów

• Współpraca z innymi klientami wewnętrznymi i ich wsparcie w celu uzyskania kluczowych danych wejściowych do świadczenia usług, rozwiązywania błędów i wszelkich rozbieżności

• Współpraca Team Leaderem w utrzymywaniu kontaktów z innymi stronami dotyczącymi wszystkich aspektów usług oraz pomoc w organizacji zespołu

• Kontrola wszelkich procedur i kontroli wydziałowych

• Pomoc we wprowadzaniu nowych procedur i kontroli

• Przegląd i weryfikacja zakończonej wartości aktywów netto przeprowadzonej przez księgowych funduszu (z celem dokładności NAV wynoszącym 100%) zgodnie z ustalonymi terminami

• Monitorowanie i dokonywanie oceny pod kątem składników wyceny Funduszu.

• Przegląd sald na konto próbne z saldami kont na poszczególne księgi pomocnicze, asysta i zapewnienie personelowi pomocy w rozwiązywaniu rozbieżności

• Pomoc w razie potrzeby w przygotowywaniu miesięcznych raportów i kontrola raportów przygotowywanych przez zespół.

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy w branży finanse/księgowość jest atutem

• Gotowość do odbycia szkolenia w Niemczech

• Umiejętności analityczne i organizacyjne

• Umiejętność szybkiego uczenia się i pracy w zespole

• Dobra znajomość języka angielskiego

• Znajomość j. niemieckiego na poziomie minimum B2

• Znajomość: Microsoft Office szczególnie Excel i Access będą dodatkowym atutem

• Umiejętność pracy w napiętych terminach

Oferujemy:

• Szkolenie wstępne w Niemczech dla nowych pracowników

• Ubezpieczenie na życie (pakiet premium)

• Pakiet medyczny VIP (w tym opieka dentystyczna)

• Międzynarodowe środowisko korporacyjne

• Kursy językowe

• Treningi umiejętności miękkich

• Warsztaty techniczne

• Spotkania rozwojowe z mentorem

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.