Księgowy/a z doświadczeniem do biura rachunkowego

VIP Account Sp. z o.o.

Warszawa, 03-287, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Oferujemy pracę w księgowości w rozwijającym się biurze rachunkowym przy obsłudze rachunkowo-podatkowej klientów.

Obowiązki stanowiska pracy:
- samodzielna obsługa klientów,
- księgowanie dokumentów,
- sporządzanie deklaracji, sprawozdań finansowych, raportów,
- kontakt z klientem.

Wymagania

- praca co najmniej 2 lata w księgowości,
- dobra znajomość jęz. angielskiego
- znajomość na dobrym poziomie przepisów podatkowych PDOP, PDOF, VAT, Ordynacja podatkowa
- znajomość programów (WF-Fakir, Symfonia FK) – dodatkowy atut
- znajomość MS Office (MS Excel w stopniu wyższym od przeciętnej)
- doświadczenie w sporządzaniu rocznego sprawozdania finansowego

Prezentacja firmy

Od 1999 r. zajmujemy się zewnętrzną obsługą finansowo-księgową podmiotów... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa