Księgowy/-a Księgi Głównej z językiem francuskim

Sales For

Warszawa, mazowieckie

Sales For

SALES FOR to firma specjalizująca się w obszarze efektywnego i nowoczesnego doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji personelu na terenie Polski i za granicą.
Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkująca elektronarzędzia. Aktualnie poszukuje doświadczonych i dynamicznych osób na stanowisko:

Nr. Ref.: GLAF/W/36/2017
Miejsce Pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

Przygotowywanie miesięcznych zestawień finansowych i zarządczych nt. europejskich spółek zależnych,
Rachunkowość ogólna oraz zamknięcie miesiąca,
Wsparcie w przygotowaniu rocznych budżetów i prognoz finansowych,
Wsparcie lokalnych audytów,
Przygotowywanie deklaracji VAT,
Przygotowywanie miesięcznych i kwartalnych bilansów,
Raportowanie dla Zarządu.

Wymagania:
Minimum roczne doświadczenie z Księgą Główną,
Wykształcenie z zakresu rachunkowości, bankowości lub ekonomii,
Ugruntowana wiedza z zakresu przepisów rachunkowości,
Certyfikat ACCA / CIMA mile widziany,
Bardzo dobra znajomość języka francuskiego i angielskiego,
Umiejętności analityczne i dbałość o szczegóły,
Znajomość programów komputerowych: Navision lub SAP, zaawansowany Excel.

Oferujemy
Pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku,
Możliwość rozwoju zawodowego,
Umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet benefitów

Rejestr Agencji Zatrudnienia: 8519

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie CV w języku polskim za pomocą przycisku Aplikuj:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Sales For