Księgowy/a ds. należności

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Monitorowanie należności powiązanej spółki angielskiej
  • Rozliczanie na bieżąco płatności klientów
  • Przygotowanie raportów sprzedaży
  • Uzgodnienie rachunków przychodów, dochodów oraz rachunków należności
  • Analiza informacji finansowych
  • Aktywny udział we wdrażaniu nowego systemu oraz usprawnienie procesu

Wymagania:

  • Co najmniej 1 rok praktycznego doświadczenia w obsłudze należności
  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie finansów / rachunkowości lub prawa
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Praktyczna znajomość aplikacji MS Office (przede wszystkim Excel)

Oferta:

  • Praca w międzynarodowym otoczeniu
  • Korzystne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Bogaty system benefitów

Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials