Valeo Thermal Systems - Zakład Produkcji Systemów Chłodzenia Silnika
Valeo
Niezależna grupa Valeo jest w pełni skupiona na projektowaniu, produkcji i sprzedaży komponentów, zintegrowanych systemów i modułów w branży samochodowej, jest jednym ze światowych liderów dostawców dla branży automotive. Na całym świecie, w 33 krajach zatrudnia ponad 111 000 Pracowników, którzy każdego dnia dzięki swojej energii i zaangażowaniu przyczyniają się do ciągłego rozwoju Valeo. Łącznie Valeo posiada blisko 190 zakładów produkcyjnych oraz 55 centra Badań i Rozwoju, co przyczynia się do realizowania jednej z głównych misji - tworzenie nowych, lepszych rozwiązań motoryzacyjnych.

Zakład w Skawinie jest największym na świecie zakładem Grupy Valeo specjalizującym się w samochodowych wymiennikach ciepła. Obecnie największe w Polsce centrum R&D zatrudnia blisko 200 wykwalifikowanych Inżynierów, biorących udział w projektach dla wielu krajów z całego świata.

Księgowy/a ds. księgi głównej

Lokalizacja: Skawina, k. Krakowa

Zakres Obowiązków

  • Przygotowanie i księgowanie PK na kontach księgi głównej;
  • Przygotowanie danych do zamknięcia miesiąca/roku oraz ich poprawne zaraportowanie w systemie zgodnie z planem grupowym;
  • Przegląd kont bilansu wraz z ich analizą oraz wyjaśnieniem istotnych różnic;
  • Uzgadnianie kont księgi głównej z kontami pomocniczymi;
  • Księgowania w obszarze środków trwałych np. amortyzacji.

Wymagania

  • 2-3 lata praktycznego doświadczenia w pracy z zakresu finansów i rachunkowości;
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z księgowością;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min.B2;
  • Znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem;
  • Dobra znajomość programu Excel;
  • Dobra znajomość programu SAP;
  • Doświadczenie w przygotowywaniu sprawozdań finansowych;
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy;
  • Odpowiedzialność dokładność i rzetelność.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku,
  • Pracę pełną wyzwań i możliwości rozwoju,
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.