księgowy/a AR z językiem hiszpańskim

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Randstad Finance realizuje projekty rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i kierownicze z obszaru finansów, kontrolingu oraz księgowości. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów dla firm z różnych branż w całej Polsce.

 Dla naszego Klienta, międzynarodowego centrum finansowego poszukujemy kandydata na stanowisko:

Nr ref.: 40253
Praca stała
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • kontrola i rejestracja płatności przychodzących
  • kontrola poziomu należności
  • kontakty z klientami dotyczące płatności, przesyłanie monitów
  • ścisła współpraca z działem obsługi klienta
  • usprawnianie procesów zarządzania wierzytelnościami
  • uzgadnianie sald inter-company

Oczekiwania:
  • min. 1 rok doświadczenia w dziale AR lub w wewnętrznym dziale księgowości
  • biegła znajomość języka hiszpańskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość MS Office oraz systemu SAP
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • rozwinięte zdolności analityczne i dbałość o szczegóły
  • umiejętność pracy w zespole

Oferta:
  • umowa o pracę na zastępstwo na okres 1,5 roku
  • praca w międzynarodowym środowisku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • bogaty pakiet benefitów

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)