Opis stanowiska pracy

Wewnętrzne biuro rachunkowe poszukuje samodzielnej księgowej.
Oferujemy:
Zakres obowiązków:
• Wprowadzanie, dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowo-finansowych
• Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,
• Weryfikacja zapisów na kontach księgowych oraz uzgadnianie sald kont księgowych,
• Przygotowywanie rozliczeń podatkowych,
• Przygotowywanie sprawozdań finansowych,
Podsumowując samodzielne prowadzenie spółki pod nadzorem Głównej Księgowej.
Wymagania:
• Doświadczenie zawodowe min. 2 lata
• Praktyczna znajomość zagadnień księgowych
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
• Samodzielność, rzetelność, zaangażowanie w wykonywaną pracę
• Bardzo dobre zdolności komunikacji i współpracy
• Wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, rachunkowość, finanse)
Oferujemy:
• Umowę o pracę na pełny etat,
• Możliwość rozwoju zawodowego,
• Pakiety: Benefit, Luxmed,
• Miłą atmosferę pracy,

Prezentacja firmy

Wewnętrzne biuro rachunkowe.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa