Stefanel Polonia Sp. z o.o.

KSIĘGOWA

Od: Stefanel Polonia Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Firma działająca w branży handlu detalicznego, posiadająca salony firmowe na terenie Polski poszukuje do biura w Warszawie kandydatów na stanowisko:

KSIĘGOWA

Zadania:

  • Weryfikacja i dekretacja dokumentów pod kontem księgowo podatkowym
  • Księgowanie faktur dostawców, raportów kasowych, wyciągów bankowych
  • Archiwizacja dokumentów
  • Rozliczanie zaliczek i delegacji
  • Prowadzenie kasy biura

Wymagania:

  • minimum 3 letnie doświadczenie w dziale księgowości (preferowana branża handel detaliczny)
  • wykształcenie minimum średnie
  • dobra organizacja pracy, rzetelność i sumienność
  • mile widziana znajomość programu Symfonia i Excel

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę
  • Pracę w firmie o międzynarodowym charakterze
  • Lokalizację biura w centrum miasta

Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem wraz ze wskazaniem oczekiwań finansowych oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych.