Michael Page Michael Page

Księgowa

Szukasz pracy z możliwością pozyskania ciekawego doświadczenia w dziale księgowym? Aplikuj.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, rozpoznawanej marki z sektora usługowo-rozrywkowego, z uwagi na rozwój, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Księgowej od strony przychodowej.

Osoba na tym stanowisku dołączy do działu Księgowości na okres blisko 1,5 roku i będzie brać udział we wszelkich księgowaniach oraz kalkulacjach podatku dochodowego od strony przychodowej.

Jest to idealne stanowisko dla osoby z około rocznym doświadczeniem w wewnętrznym bądź zewnętrznym dziale księgowym, która chce przejść do stabilnej spółki z bardzo rozpoznawalną marką na rynku.

Opis stanowiska

  • Dekretacja, księgowanie oraz wystawianie faktur sprzedażowych,
  • Księgowanie wyciągów bankowych,
  • Działanie zgodne z obowiązującymi przepisami prawa,
  • Wykonywanie przelewów bankowych,
  • Wykorzystywanie znajomości przepisów z zakresu podatków VAT,CIT oraz rachunkowości,

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: rachunkowość, finanse,
  • Warunek konieczny: minimum roczne doświadczenie w pracy w dziale księgowym,
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi MS Office: Excel, Word,
  • Obowiązkowość, terminowość, dokładność, przywiązywanie wagi do szczegółów,
  • Dyskrecja, dobre umiejętności organizacji pracy własnej,
  • Umiejętność współpracy i komunikacji,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość obsługi programów Symfonia FK i Symfonia Handel

Oferujemy

  • Możliwość pracy przez okres 1,5 roku,
  • Pakiet socjalny,

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page