Opis stanowiska pracy

Prężnie rozwijające się Biuro Rachunkowe z Poznania szuka samodzielnej i odpowiedzialnej księgowej do prowadzenia PKPiR, KH.

Wymagania:

  • mile widziane średnie/wyższe wykształcenie ekonomiczne
  • komunikatywność, uczciwość i rzetelność, łatwość nawiązywania kontaktów
  • systematyczność, obowiązkowość, skrupulatność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • umiejętność realizacji zadań wymagających skupienia i koncentracji na szczegółach
  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu
  • zaangażowanie
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość prawa podatkowego (PIT, CIT, VAT) oraz prawa pracy
  • mile widziana znajomość programów InsERT (Rachmistrz, Rewizor) oraz Płatnika

Co oferujemy?

  • pracę w stabilnej i szybko rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilne zatrudnienie – stawiamy na długoterminową współpracę
  • odpowiednie narzędzia do pracy
  • pracę w pełnej księgowości
  • szkolenia poszerzające wiedzę i umiejętności praktyczne
  • przyjazne środowisko pracy

CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Onesta to Biuro Rachunkowe, które od 2013 roku działa na rynku po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Bankowość, Praca Finanse