Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Wierzchowiska Drugie / k. Świdnika

Wybranym kandydatom oferujemy interesującą i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, system szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych, możliwość stałego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji, stabilne warunki zatrudnienia oraz atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od poziomu zaangażowania, doświadczenia i osiąganych wyników.

Wymagania

sporządzanie deklaracji i kalkulacji podatkowych
sporządzanie okresowych sprawozdań finansowych
nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych
miesięczna kontrola i uzgadnianie sald kont księgowych
rozliczanie VAT i sporządzanie deklaracji VAT-7, VAT-UE oraz CIT-8, CIT10, IFT,ORD
przygotowywanie raportów na potrzeby zarządu oraz banków
minimum 3 letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku, mile widziane w firmie produkcyjnej o międzynarodowym zasięgu
Biegła praktyczna znajomość przepisów podatkowych (szczególnie VAT oraz CIT) oraz zasad rachunkowości
Biegła, praktyczna znajomość przepisów spółek handlowych
Doświadczenie w zakresie sporządzania sprawozdań finansowych
Samodzielność i odpowiedzialność w działaniu
bardzo dobra znajomość MS Office (zwłaszcza Excel)
umiejętność pracy w zespole
Umiejętność przekształcenia firmy 1-osobowej w spółkę z o. o.
Uprawnienia do wykonywania zawodu

Prezentacja firmy

Woliński Diesel Centrum to firma z 25-letnim doświadczeniem w nap... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa