Opis stanowiska pracy

Biuro Księgowe poszukuje samodzielnej księgowej do prowadzenie pełnej księgowości oraz KPIR. Mile widziana osoba z minimum 2 letnim doświadczeniem w pracy w biurze rachunkowym, bardzo dobrą znajomością przepisów podatkowych oraz kadrowych. Gwarantujemy pracę w miłym towarzystwie z możliwością rozwoju i bogatym systemem premiowym.
Umowa o pracę z wynagrodzeniem pomiędzy 2000 a 3000 zł netto. Osoby

Wymagania

- doświadczenie w prowadzeniu ksiąg handlowych
- znajomość przepisów kadrowych i płacowych
- znajomość programu płatnik
- znajomość przepisów podatkowych

Prezentacja firmy

Biuro Księgowe działające na terenie małopolski, szczególnie w Kr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa