Opis stanowiska pracy

 nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych,

 prowadzenie księgowości spółki z o.o. oraz spółki komandytowej zgodnie z obowiązującymi przepisami tj. ustawy o rachunkowości, przepisami prawa podatkowego,

 nadzór nad prawidłowością ksiąg rachunkowych oraz sprawozdawczości finansowej ,

 przygotowanie sprawozdań finansowych,

 organizacja i prowadzenie ewidencji księgowej w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami,

 przygotowanie raportów i analiz z zakresu księgowości,

 reprezentowanie firmy przed instytucjami państwowymi (US, GUS, PFRON) ,

 dekretowanie i księgowanie dokumentów przychodowych i kosztowych (dokumentów księgowych) zgodnie z zakładowym planem kont ,

 dekretowanie i księgowanie raportów bankowych i kasowych,

 obsługa programu OPTIMA ,

Wymagania:

• Znajomość przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości

• Minimum 2-3 letnie doświadczenie w pracy w księgowości (preferowane w biurze rachunkowym)

• Wykształcenie kierunkowe

• Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel i Word

• Znajomość systemu OPTIMA

• Znajomość pełnej księgowości - zagadnień księgowych i podatkowych

• Wykształcenie wyższe ekonomiczne (finanse, rachunkowość )

• Doskonała organizacja pracy, systematyczność, samodzielność, skrupulatność

• Motywacja, zaangażowanie i profesjonalizm w działaniu oraz terminowość

• Umiejętność pracy w zespole

• Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy :

• Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Pracę w młodym, energicznym zespole

• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• Pakiet dodatkowych świadczeń

• Możliwość rozwoju oraz doskonalenia zawodowego

Prezentacja firmy

Jesteśmy rozwijającym się biurem rachunkowym w Niepołomicach. <br/>Nasza... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Finanse