Opis stanowiska pracy

Kancelaria Prawa Podatkowego, Biuro Rachunkowe Justyna Bartosiewicz serdecznie zaprasza osoby zainteresowane pracą w księgowości CV i listu motywacyjnego.

Zakres obowiązków:

· sprawdzanie pod względem formalnym dokumentów finansowo-księgowych,

· przygotowanie deklaracji podatkowych (zeznań podatkowych) - VAT, CIT, PIT i innych,

· kwalifikacja kosztów w zakresie podatku dochodowego,

· ustalenie momentu odliczenia VAT naliczonego z faktur zakupu,

· terminowe i zgodne z prawem prowadzenie Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów

klientów firmy w programie księgowym „Symfonia Mała Księgowość” oraz prowadzenie Księgi Handlowej klientów firmy w programie księgowym „Symfonia Finanse i Księgowość”, w tym dekretacja i księgowanie dokumentów,

· przygotowanie sprawozdawczości finansowej, w tym bilans, rachunek zysków i strat oraz informacja dodatkowa,

· obsługa księgowa,

· przygotowanie niezbędnej dokumentacji na potrzeby kontroli zewnętrznych,

· obsługa płacowo – księgowa, w tym: naliczanie wynagrodzeń oraz świadczeń pieniężnych z ubezpieczenia społecznego, sporządzanie list płac i kartotek wynagrodzeń klientów prowadzących KH i KPiR,

· inne zadania zlecone przez bezpośredniego przełożonego.

OFERUJEMY:

- możliwość podwyższenia kwalifikacji zawodowych,

- możliwość poznania specyfiki m.in. podmiotów ekonomii społecznej oraz organizacji pozarządowych,

- przyjazne środowisko pracy,

- samodzielność, własna inicjatywa w pracy.

Wymagania

- wykształcenie kierunkowe (rachunkowość),

- doświadczenie w pracy na stanowisku księgowej min. 3 lata

- praktyczna znajomość pakietu MS Office,

- umiejętność pracy w grupie,

- dobrze rozwinięte kompetencje: komunikacji, samodzielności oraz umiejętności pracy pod presją czasu i bardzo dobrej organizacji pracy,

- sumienność, dokładność oraz rzetelność,

Prezentacja firmy

Kancelaria Prawa Podatkowego, Biuro Rachunkowe Justyna Bartosiewi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa