Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków :
- księgowanie dokumentów oraz wystawianie faktur
- sporządzanie deklaracji VAT
- prowadzenie księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami
- sporządzanie deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych
- przeprowadzanie analizy rozrachunków
- prowadzenie raportu kasowego
- uzgadnianie sald z kontrahentami
- koordynacja obiegu dokumentów księgowych
- przygotowywanie sprawozdań finansowych i zamknięć miesiąca
- bieżące monitorowanie zmian prawa podatkowego i finansowego

Wymagania:

- preferowane wykształcenie wyższe
- mile widziana znajomość programu RAKS SQL
- znajomość przepisów prawa podatkowego i bilansowego
- znajomość przepisów w zakresie rozliczeń z ZUS
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- umiejętność pracy pod presją czasu
- dyspozycyjność, systematyczność, dokładność i terminowość w wykonywaniu powierzonych obowiązków
-prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie
- umowę o pracę
- zatrudnienie w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie
- możliwość rozwoju

Prezentacja firmy

Firma transportowa

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa