Księgowa ze znajomością płac w biurze rachunkowym

ATA Accounting Services Sp. z o.o. Sp.k.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Nasza firma ATA Accounting Services jest częścią ATA Finance. Należy do międzynarodowego stowarzyszenia PrimeGlobal. Nasze biuro rachunkowe obsługuje głównie Klientów z kapitałem zagranicznym. Kontakt z Klientem w języku obcym.

Obecnie poszukujemy osoby, która wspomagać będzie pracę w zespole księgowym oraz płacowym.

Zakres obowiązków:

- dekretacja i księgowanie dokumentów
- dekretowanie i wprowadzanie danych do systemu komputerowego
- sporządzanie deklaracji VAT, CIT oraz miesięcznych raportów dla Klientów
- udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych
- dokonywanie płatności wobec banków i innych instytucji finansowych, dostawców i firm usługowych
- rozliczanie zaliczek, delegacji, itp.
- kontakty i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, itp.)
- prowadzenie rozliczeń podatkowych
- naliczanie wynagrodzeń (umowy o pracę umowy cywilnoprawne) oraz rozliczenia z ZUS i US

Wymagania

Wymagania:

- znajomość programu księgowego FK Symfonia Forte, kadrowo-płacowego Symfonia oraz płatnika
- praktyczna umiejętność obsługi oprogramowania MS Office, szczególnie MS Excel
- wymagane dwuletnie lub dłuższe doświadczenie zawodowe
- znajomość przepisów prawa podatkowego, zasad rachunkowości, zasad naliczania wynagrodzeń oraz przepisów ZUS
- dobra organizacja czasu, odpowiedzialność, skrupulatność, rzeczowość i uczciwość
- dobra komunikacja interpersonalna
- znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem

Forma zatrudnienia:

- umowa o pracę na czas próbny 3 miesięcy
- druga umowa o pracę na czas określony 24 miesiące

Możliwości:

- praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
- współpraca z doradcami podatkowymi oraz audytorami
- możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia, podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
- możliwość praktycznego szkolenia języka obcego przy obsłudze Klientów
- możliwości rozwoju i awansu w przyszłości na stanowisko samodzielnej księgowej (odpowiednik głównej księgowej)

Prezentacja firmy

Jesteśmy biurem księgowym w wieloletnim doświadczeniem. <br/> <br/>Świad... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
I umowa 3 miesiące, II umowa 24 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa